۱۴۰۰/۵/۲۹، ۰۱:۳۵ عصر
در راستای صحبت های دقیق و درست رز جان، من هر وقت که برای خرید بخواهیم بریم بیرون حتما توی خونه عصرونه میخوریم و میریم یا اگر وقت نباشه آجیل و میوه برمیدارم که وقتی داریم تو فروشگاه خرید میکنم فقط چیزایی را بخرم که نیاز دارم نه به خاطر گرسنگی چیپس و کیک و این چیزایی چاق کننده و بیخود 
اصلا به چشم نمیاد ولی یه بسته پفیلا و کیک و این چیزا حداقل ۵٠ هزار تومان میشه. که میشه یک کیلو سینه مرغ بخری

اصلا به چشم نمیاد ولی یه بسته پفیلا و کیک و این چیزا حداقل ۵٠ هزار تومان میشه. که میشه یک کیلو سینه مرغ بخری