۱۴۰۱/۹/۱۶، ۱۱:۴۳ صبح
دنیا جان صرفا چون پروتئین داره مصرف میکنم و اینکه طعمشو دوست دارم
منم متاسفانه به خاطر قیمت زیادش زیاد نمیگیرم دیروز دوتا خریدم
در ماه بین سه تا ۴ تا شاید مصرف کنم
منم متاسفانه به خاطر قیمت زیادش زیاد نمیگیرم دیروز دوتا خریدم
در ماه بین سه تا ۴ تا شاید مصرف کنم